Menu
DARMOWA DOSTAWA od 300 PLN
Kosz
0

Twój koszyk jest pusty

O MIINTO.PL

We celebrate diversity
Na Miinto.pl zrobicie zakupy bezpośrednio w najlepszych, niezależnych skandynawskich butikach. Miinto.pl to internetowa platforma stworzona z myślą o wymagających klientach, poszukujących najlepszej jakości towarów oraz wysokiego poziomu obsługi‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬.

ODNAJDŹ SIEBIE


Nie wierzymy w modę mierzoną algorytmami. Lubimy i akceptujemy różnorodność. Pragniemy, aby każdy mógł u nas znaleźć to, czego potrzebuje, by móc w pełni wyrazić siebie. Jest to możliwe dzięki naszej sieci 200+ niezależnych marek i butików, oferujących zróżnicowane produkty. Bardzo duży wybór odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej, sportowej oraz akcesoriów sprawił, że Miinto stał się najpopularniejszym skandynawskim portalem fashion.‬‬‬‬‬
‪‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

SILNA SIEĆ LOKALNYCH BUTIKÓW‬


‪‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬Miinto wspiera lokalne butiki w prowadzeniu intensywnej sprzedaży w sieci. Zdając sobie sprawę z ich ograniczonych zasobów kadrowych i finansowych, stworzył możliwość gromadzenia wszystkich sprzedawców w jednym miejscu, bez konieczności ponoszenia przez nich kosztownych inwestycji. Miinto dba o łatwe zintegrowanie sklepu online, przepływy płatności i inwestuje w działania marketingowe. Umożliwia niezależnym sklepom rozpoczęcie sprzedaży internetowej w szybki, łatwy i opłacalny sposób. Dołączając do Miinto, stają się one częścią dużej społeczności niezależnych butików modowych.

‪‬‬‬‬‬‬

NASZ ZESPÓŁ


Firma Miinto została założona w 2009 roku. Główną siedzibą jest Kopenhaga, w której pracuje ponad 120 specjalistów i miłośników mody. Mamy również siedziby regionalne w Oslo, Amsterdamie i Warszawie. Dzięki silnej lokalnej społeczności niezależnych butików sprzedajemy produkty online w sześciu krajach europejskich – Danii, Szwecji, Norwegii, Holandii, Belgii i Polsce. ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
Wszyscy jesteśmy pasjonatami naszej pracy i jesteśmy dumni, mogąc kształtować przyszłość przemysłu modowego. Kierujemy się silną wiarą w moc cyfrową, łączącą konsumentów z lokalnymi sklepami.

Operational management, development and programming

Economics and Legal Department

Photostudio

Legal info

  • miinto ApS
  • TAX No. 32091059
  • Prags Boulevard, 49, B9
    2300 København S
  • Establishment date - 02.04.2009